Wycieraczki systemowe aluminiowe do biur i hoteli – idealne rozwiązanie na każdy dzień

Wycieraczki obiektowe aluminiowe są doskonałym rozwiązaniem m.in. do biurowców, miejsc publicznych, hoteli czy w budownictwie przemysłowym. Wysokiej jakości wycieraczki aluminiowe są świetną inwestycją na długie lata. Ponadto posiadają one wiele pozytywnych i praktycznych cech, które przedstawimy w niniejszym artykule.

Dlaczego warto zainwestować w wycieraczki systemowe?

Podłogi w obiektach o dużym natężeniu ruchu z czasem ich użytkowania tracą swój blask i nienaganny wygląd. Głównym powodem jest brud wnoszony z zewnątrz do budynków. Sprawia on, że na podłogach różnego typu, a więc m.in. na parkietach, panelach czy wykładzinach tekstylnych pojawiają się mikrouszkodzenia, a często także odbarwienia i matowienia. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest zastosowanie wycieraczek systemowych aluminiowych, które zatrzymują brud już przy samym wejściu. Do zalet wycieraczek obiektowych możemy zaliczyć natychmiastową poprawę wyglądu podłóg i estetyki całego wnętrza, obniżenie kosztów codziennego intensywnego sprzątania, wydłużenie żywotności podłóg, a także zwiększenie bezpieczeństwa poprzez pomniejszenie ryzyka poślizgnięcia się na mokrej podłodze.

Producent wycieraczek systemowych – Kraków, Warszawa, Katowice

Od wielu lat jesteśmy czołowym producentem wycieraczek systemowych aluminiowych na terenie całego kraju. W związku z tym oferujemy niskie i bardzo konkurencyjne ceny wycieraczek obiektowych do hoteli, restauracji czy na lotniska. Najtańsze wycieraczki systemowe w Dolnym Śląsku, Śląsku, na Pomorzu, w Katowicach, Warszawie, Krakowie, Tarnowie i Łodzi znajdziecie właśnie u nas.

Co zapewniamy naszym Klientom jako producenci?

Jako producenci wysokiej jakości wycieraczek systemowych aluminiowych zapewniam naszym Odbiorcom niezawodną skuteczność ich funkcjonowania, a także dajemy 5 lat gwarancji. Każdy nasz produkt spełnia wszelkie niezbędne formy oraz posiada atesty na palność i antypoślizgowość. Chcemy podkreślić, że gwarancji podlegają nie tylko same wycieraczki, ale również przeznaczone do ich odpowiedniego funkcjonowania akcesoria, a więc np. ramy aluminiowe, stalowe czy osadniki aluminiowe. Niezwykła funkcjonalność naszych wycieraczek obiektowych zachęca do ich nabywania i zapewniania swoim obiektom świetnego wyglądu i reprezentacyjnego wizerunku miejsca.

Wycieraczki systemowe – oferta i pomoc producenta Olomat

W naszej ofercie każdy z Klientów z pewnością znajdzie coś dla siebie. Posiadamy wycieraczki systemowe z wkładem wykładzinowym – Olomat Ryps, z wkładem szczotkowym – Olomat Szczotka, z wkładem gumowym – Olomat Guma, z wkładem szczotkowym i rypsowym – Szczotka Ryps, z wkładem szczotkowym i winylowym –
Szczotka Guma, a także z wkładem winylowym i rypsowym – Ryps Guma. Nasz szeroki asortyment bez problemu dostosowujemy pod wymiar, którego właśnie potrzebuje Klient. Jesteśmy otwarci na pomoc w wyborze oraz wszelkie specjalistyczne doradztwo. Z wielkim zaangażowaniem służymy pomocą zarówno poprzez wiadomość e-mail, formularz kontaktowy, jak i drogą telefoniczną.