Kolejne działania marketingowe – Olomat jako sponsor młodych i ambitnych sportowców

Jako firma Olomat nie zwalniamy tempa i inwestujemy w coraz to nowsze działania marketingowe. Tym razem postawiliśmy na promocję naszych produktów i jednocześnie sponsorowanie strojów sportowych dla młodych i ambitnych sportowców ze Szkoły Futbolu Staniątki w Niepołomicach. To dla nas szczególnie ważne przedsięwzięcie, ponieważ połączyliśmy reklamę naszej firmy z szerzeniem inicjatywy rozpalania pasji do ruchu i zdrowego trybu życia u najmłodszych.

Nie tylko zawody konne wykorzystane w promocji firmy Olomat


Zarówno zawody konne, jak i inne działania marketingowe pozytywnie wpływają na trafianie do coraz szerszego grona odbiorców naszych produktów. Podczas zawodów, w których jako właścicielka firmy brałam udział, mogłam zaprezentować siebie, firmowe logo, a tym samym profesjonalne wycieraczki systemowe, które sprawdzają się w utrzymaniu czystości w stajniach, pensjonatach czy hotelach. Tym razem logo Olomat pojawiło się na koszulkach młodych sportowców, którzy dumnie rozwijają się sportowo i reprezentują zarówno siebie, jak i firmę nie tylko lokalnie, ale i na wyjazdach. Wiele nowych kontaktów pozwala stać się jednostce coraz bardziej rozpoznawalną, a o to właśnie nam chodzi i nad tym sukcesywnie pracujemy.

Skuteczny marketing dźwignią handlu, czyli jak sponsorowanie SFS Niepołomice rozwija
firmę Olomat

Firmowe logo na koszulkach zawodników sportowych to możliwość zaprezentowania swojej działalności wśród rodziców, trenerów, ale także pasjonatów piłki nożnej gromadzących się na wyjazdowych meczach. Wiele wystąpień zawodników klubu poza Niepołomicami daje szansę firmie Olomat na trafienie do szerszego grona potencjalnych klientów wycieraczek systemowych, krat stalowych, mat gumowych czy mat tekstylnych. Pomoc młodym zawodnikom połączona z prezentowaniem firmowego loga podczas zawodów sportowych może dać naprawdę świetne efekty w promocji Olomat. Wiemy, że rozwój firmy możliwy jest jedynie poprzez skuteczne działanie oparte na planie i strategii. Jako Olomat właśnie realizujemy nasz cel i dzięki wielu spotkaniom na treningach, zawodach lub wycieczkach realnie poszerzamy bazę zaufanych odbiorców.

Inwestycja w profesjonalne i solidne wycieraczki systemowe Olomat


Cieszymy się, że dzięki działaniom marketingowym nasza firma zyskuje nowe grono odbiorców. Dla nas kluczowe jest przede wszystkim to, że nasze produkty są naprawdę godne polecenia. Doskonała jakość, wytrzymałość i odporność na zużycie lub działanie czynników zewnętrznych sprawia, że wycieraczki systemowe Olomat sprawdzą się w najbardziej wymagających miejscach. Umieszczenie naszych topowych wycieraczek systemowych aluminiowych na zewnątrz budynku pomoże w utrzymaniu czystości i porządku obiektu, zatrzymując piasek, błoto, kamyki, wodę, a także inne zabrudzenia z obuwia jeszcze przed wejściem. Z praktycznych korzyści nie sposób nie wspomnieć również o tym, że brak odpowiedniej wycieraczki systemowej przed wejściem sprawia, że śliskie nawierzchnie wewnątrz budynku w połączeniu z nieoczyszczonymi podeszwami butów są zagrożeniem i mogą spowodować poślizgnięcie się i uszkodzenie ciała.

Z naszymi wycieraczkami systemowymi zadbasz o estetykę i prestiż wnętrza


Sezon jesienno-zimowy związany jest z ciągłymi opadami, wilgocią i niekorzystną pogodą. W takich okolicznościach buty brudzą się bardzo szybko, a nieodpowiednio oczyszczone sprawiają, że wszystkie zanieczyszczenia są wnoszone do obiektów. Oprócz praktycznych zastosowań naszych wycieraczek systemowych wspomnianych wyżej warto zaznaczyć również, że wycieraczki systemowe aluminiowe pełnią także funkcję estetyczną i wpływają na prestiż obiektu. Połączenie funkcjonalności, jakości oraz aspektów wizualnych naszych produktów sprawia, że wycieraczki systemowe Olomat oraz pozostałe produkty naszej firmy to bestsellery na rynku polskim i zagranicznym. Masz pytania dotyczące naszych produktów? Skontaktuj się z nami drogą e-mailową lub telefonicznie i przedstaw nam swoje potrzeby.