O firmie

O firmie

Olomat to firma, której główną działalnością jest sprzedaż wycieraczek systemowych. Produkty, które oferujemy to wycieraczki obiektowe, przeznaczone do budynków o bardzo dużym natężeniu ruchu, takich jak duże centra handlowe, kina, szpitale, muzea i wszelkie obiekty użyteczności publicznej.

Nasza firma oferuje również wycieraczki przemysłowe, które stosowane są w miejscach takich jak podjazdy przy halach produkcyjnych, fabrykach czy w innych miejscach gdzie istnieje konieczność rozładunku towarów z zachowaniem bezpieczeństwa. Połączenie wycieraczek przemysłowych z kratami stalowymi podestowymi stanowi doskonałą ofertę dla firm dbających o bezpieczeństwo pracowników. Elastyczność w dopasowaniu produktu na zamówienie, jaką daje ręczna produkcja wycieraczek powoduje, że nie trzeba ograniczać się do klasycznego rozmiaru prostokąta lub kwadratu, lecz można z powodzeniem zastosować wycieraczki okrągłe dostosowane przykładowo do drzwi obrotowych w centrach handlowych.

W swojej ofercie posiadamy także gumową matę ażurową, stosowaną wymiennie z wycieraczkami systemowymi lub jako jeden z jej komponentów. W przypadku większych powierzchni jedną dużą wycieraczkę składa się z kilku mniejszych więc realizacje zamówień przy obiektach wielkopowierzchniowych nie stanowią problemu. Pomimo tego, że firma Olomat na rynku istnieje stosunkowo krótko, wysoka jakość i konkurencyjne ceny szybko zapewniły nam dynamiczny rozwój i uznanie odbiorców w całej Polsce.