Jako firma Olomat zajmujemy się profesjonalną obsługą i sprzedażą wycieraczek systemowych aluminiowych, krat stalowych, mat tekstylnych oraz mat gumowych. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie w każdą transakcję, dlatego z chęcią służymy poradą w podjęciu decyzji o wyborze danego produktu z naszego asortymentu. Jesteśmy otwarci na potrzeby Odbiorców, dlatego nasza oferta dostosowywana jest do ich indywidualnych preferencji. Przykładamy wszelkich starań, aby każda realizacja wykonywana była terminowo. Gwarantujemy transport oraz montaż, jeżeli wymaga tego projekt.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Produkujemy wysokiej jakości wycieraczki systemowe aluminiowe z wkładami: guma, szczotka, wykładzina. Wycieraczki te w głównej mierze przeznaczone są do budynków o intensywnym natężeniu ruchu, a więc są to m.in.: centra handlowe, kina, szpitale, muzea, biurowce oraz wszelkie inne obiekty użyteczności publicznej. Oferujemy również wycieraczki przemysłowe dla każdej inwestycji, która wymaga takowego rozwiązania.
W naszym asortymencie znajdują się również kraty stalowe podestowe, które wspólnie ze wspomnianymi wycieraczkami przemysłowymi tworzą duet idealny. Takie połączenie to doskonała alternatywa dla przedsiębiorstw dbających o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników.

Indywidualne działania dostosowane dla Odbiorców

Jesteśmy firmą, która za podstawę stawia sobie zadowolenie Klientów. Elastyczność w dopasowaniu produktów pod indywidualne zamówienie nie jest żadnym problemem. Od wielu lat zajmujemy się produkcją wycieraczek systemowych na obszerną skalę. Produkujemy wycieraczki gumowe, szczotkowe oraz wykładzinowe.
Wycieraczka z wkładem winylowym jest bardzo odporna na ścieranie oraz obciążenia mechaniczne. Przeznaczona jest dla obiektów o wzmożonym natężeniu ruchu we wszystkich trzech strefach czyszczących. Profile aluminiowe naturalne, wysokie na 17 mm, połączone są nierdzewną linką stalową fi 3 mm oraz dystanserem pvc ułatwiającym odprowadzanie wnoszonych zanieczyszczeń. Dzięki stosowanym rozwiązaniom wycieraczka jest niezwykle trwała.

Wycieraczka z wkładem czyszczącym w postaci listew szczotkowych przeznaczona jest dla obiektów o dużym natężeniu ruchu we wszystkich trzech strefach czyszczących. Zapewnia bardzo skuteczne czyszczenie obuwia. Ponadto posiada dużą wytrzymałość na obciążenia mechaniczne. Wycieraczka ta jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Profile aluminiowe naturalne, wysokie na 17 mm połączone są nierdzewną linką stalową fi 3 mm oraz dystanserem pvc ułatwiającym odprowadzanie wnoszonych zanieczyszczeń. Dzięki stosowanym rozwiązaniom wycieraczka jest niezwykle trwała.

Wycieraczka z wkładem czyszczącym w postaci pasków rypsowych (runo polipropylenowe) jest bardzo odporna na ścieranie i zapewnia dużą absorbcję wody. Posiada profile aluminiowe naturalne, wysokie na 17 mm, połączone nierdzewną linką stalową fi 3 mm oraz dystanserem pvc ułatwiającym odprowadzenie wnoszonych zanieczyszczeń. Dzięki stosowanym rozwiązaniom wycieraczka jest niezwykle trwała.

Ręczna produkcja wycieraczek pozwala na stworzenie nie tylko klasycznego rozmiaru prostokąta czy kwadratu, ale również z powodzeniem można zastosować wycieraczki okrągłe, idealnie komponujące się z drzwiami obrotowymi np. w centrach handlowych. Jako doświadczona firma zajmujemy się realizacjami zamówień dla obiektów wielkopowierzchniowych o standardowych wymiarach, ale również tych niestandardowych. Cieszymy się, że wysoka jakość naszych produktów oraz usług, a także konkurencyjne ceny pozwoliły nam na pozyskanie tak znaczącej ilości Klientów z terenu całej Polski.


Dziękujemy za zaufanie!