Połączenie pasji z marketingiem firmowym, czyli jazda konna w wykonaniu właścicielki

Wyczyścimy buty nawet koniarzom!

Nasze wycieraczki systemowe jako niezawodny patent na czyste wnętrza

Moja firma od kilku lat zajmuje się produkcją oraz dystrybucją najwyższej jakości wycieraczek systemowych aluminiowych. W ofercie posiadamy również kraty stalowe, maty tekstylne oraz maty gumowe. Jako specjaliści w branży zapewniamy profesjonalną obsługę oraz poradę w wyborze naszych produktów. Codzienne obowiązki związane ze sprzedażą i promocją firmy skłoniły mnie, właścicielkę firmy, do połączenia swojej pasji sprzed lat z obecnymi działaniami marketingowymi. Wiem, że innowacyjne rozwiązania oraz ciekawe pomysły zawsze skutkują stworzeniem wyjątkowych możliwości na rozwój. 

Pasja do koni wykorzystana w akcji marketingowej firmy Olomat

Jazda konna to moja pasja od lat, którą postanowiłam połączyć razem z ciągle rozwijającą się firmą Olomat. Dobrze przeprowadzona strategia marketingowa pozwala korzystnie wpłynąć na poszerzenie grona potencjalnych Klientów. Niewiele osób ma pomysł, aby skutecznie promować firmę poprzez realizowanie swoich pasji. Ja postanowiłam to połączyć, ponieważ wiem, że takie działania mają w sobie potencjał. Maty systemowe aluminiowe, kraty stalowe, maty gumowe oraz maty tekstylne to doskonałe produkty, które przeznaczone są do budynków lub na zewnątrz w takich miejscach, gdzie panuje wzmożone natężenie ruchu. Wycieraczki oraz maty firmy Olomat doskonale sprawdzą się w różnorodnych budynkach użyteczności publicznej, w tym także świetnie poradzą sobie z oczyszczaniem butów z zabrudzeń podczas grupowych spotkań, wielkich wydarzeń czy konkursów.

Lokalna reklama produktów firmy Olomat – maty systemowe, kraty stalowe, maty gumowe oraz maty tekstylne 

Możliwość udziału w zawodach konnych towarzyskich daje mojej firmie ogromną szansę na zaprezentowanie się wśród dodatkowej grupy potencjalnych Klientów. Przed startem zadbałam o to, aby wyposażyć się w odpowiednią odzież oznakowaną logo firmy Olomat. Podczas zawodów występowałam w koszulce oraz czapce z firmowym logo, a także hasłem promującym moje produkty. W czasie wszystkich wydarzeń miałam okazję porozmawiać z innymi startującymi oraz oglądającymi zawody na temat mojej firmy i jej szerokiego asortymentu. Takim połączeniem pasji i pracy chcę pokazywać innym oraz uświadamiać ich, że nasze wycieraczki systemowe doskonale sprawdzą się również w takich miejscach, jak ośrodki jeździeckie, stajnie, stadniny konne, dworki, wejścia na pomosty czy mola, a także w wielu innych punktach, gdzie jest duże natężenie ruchu. Nasze wycieraczki systemowe na osadniku w dalszych ciągach komunikacyjnych odprowadzają wszystkie nieczystości do osobnego zbiornika, co zapewnia ciągłość wydajności czyszczenia, a jednocześnie atrakcyjny wygląd produktu. Przy zastosowaniu odpowiednich konstrukcji czystości będą one w dalszej kolejności oczyszczać buty, a piasek, pył, suche błoto, kamyczki oraz wiele innych zanieczyszczeń zostanie na wycieraczce, dzięki czemu właściciele naszych niezawodnych systemów będą mogli cieszyć się czystością i porządkiem nawet podczas dużych skupisk ludzi. Nasze wycieraczki systemowe dzięki odpowiednio opracowanej konstrukcji wyróżniają się swoją jakością, funkcjonalnością, praktycznością oraz doskonałym wyglądem. 

KJK „Pod Żubrem” w Niepołomicach 

Klub Jazdy Konnej „Pod Żubrem” mieści się w bardzo malowniczym i atrakcyjnym miejscu, a więc w pobliżu zamku w Niepołomicach. To właśnie tutaj spotykają się miłośnicy i pasjonaci koni, jazdy konnej oraz niesamowitych emocji, które towarzyszą podczas zawodów regionalnych i zawodów towarzyskich w skokach przez przeszkody. Początkiem czerwca odbył się II Memoriał Olega Badałowa, który z KJK „Pod Żubrem” związany był przez 27 lat. To niesamowita postać, która początkowo sama uczestniczyła zawodach jako utalentowany zawodnik, a następnie wybitny trener. To była dla mnie wielka przyjemność i ogromny zaszczyt brać udział w zawodach towarzyskich w otoczeniu naprawdę wyjątkowych i życzliwych osób.

Nasze maty wyczyszczą buty nawet koniarzom

Jeśli szukasz wysokiej jakości wycieraczek systemowych aluminiowych, które charakteryzują się świetną wytrzymałością, a także odpornością, doskonale trafiłeś. Stabilna konstrukcja w połączeniu z optymalnym zestawieniem elementów składowych sprawdza się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Nasze wycieraczki systemowe posiadają również wszelkie niezbędne atesty oraz normy. Reklamując moją firmę podczas zawodów konnych towarzyskich, wiem, że promuję naprawdę jakościowe, trwałe, funkcjonalne i praktyczne produkty, bez których miejsca intensywnego ruchu mogą sobie nie poradzić z licznymi zabrudzeniami, naniesionym piaskiem oraz błotem. Jeśli masz pytania na temat produktów firmy Olomat, skontaktuj się z nami m.in. poprzez wiadomość e-mail lub drogą telefoniczną. Współpracujemy z Klientami z całej Polski, a więc nasze wycieraczki systemowe aluminiowe oraz inne produkty znajdują się już m.in. w Krakowie, Nowym Sączu, Limanowej, Wieliczce, Niepołomicach, Wadowicach, Katowicach czy na Śląsku. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych!