Producent krat stalowych – kraty WEMA w Krakowie, Nowym Sączu, Warszawie, Poznaniu

Od wielu lat jesteśmy czołowym producentem krat stalowych w ocynku z wysokiej jakości stali. Cechuje nas precyzja wykonania oraz dostosowanie swojej oferty dla Klienta. Nasze kraty pomostowe (nazywane również kratami WEMA) cieszą się ogromną popularnością w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Są one powszechnie wykorzystywane w różnorodnych branżach, w tym szczególnie w budownictwie przemysłowym. Typ konstrukcji krat stalowych dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb Klienta, uwzględniając jego preferencje oraz miejsce montażu. 

Co cechuje kraty WEMA? Czym wyróżniają się kraty stalowe na tle konkurencji?

Kraty WEMA ze względu na wysoką jakość produkcji są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, obciążenia oraz czynniki atmosferyczne. Jako producent krat stalowych przykładamy wszelkich starań, aby wykonane produkty cechowały się trwałością, niezawodnością oraz zapewniały bezpieczeństwo przez długi czas ich użytkowania. Cieszą się one niezwykłym poparciem również ze względu na to, że nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych, dzięki czemu ich zastosowanie jest naprawdę uniwersalne. 

Zastosowanie krat pomostowych

Wycieraczki z krat stalowych mają duże zastosowanie w przemyśle, ale nie tylko. W dużej mierze wykorzystywane są do tworzenia pomostów, schodów, kładek, podestów dla wózków inwalidzkich lub wózków sklepowych. Kraty stalowe można również często spotkać przy zabezpieczaniu kanałów, włazów bądź studzienek. Tworzone są z nich także regały, półki, wypełnienia balustrad czy elementy architektury ogrodowej. Kraty WEMA mają bardzo wiele możliwych zastosowań i są popularnie używane nie tylko w specjalistycznych branżach, ale i w życiu codziennym. 

Wycieraczki z krat stalowych – kraty gładkie oraz kraty seratowane

Nasza oferta obejmuje dwa rodzaje krat stalowych: kraty gładkie oraz kraty seratowane. Kraty seratowane mają ząbkowaną strukturę, a w połączeniu z właściwościami czyszczącymi oraz antypoślizgowymi doskonale sprawdzają się szczególnie w miejscach narażonych na wzmożone działanie wód opadowych, śniegu lub błota. Wycieraczki z krat stalowych to wysoka funkcjonalność, jakość oraz zabezpieczenie antykorozyjne, dzięki czemu swoje zadanie spełniają przez wiele lat na najwyższym poziomie. 

Wycieraczki w pierwszej strefie czyszczącej 

Nasze kraty WEMA doskonale sprawdzają się na zewnątrz budynku i zabezpieczają wnętrze przed zabrudzeniami, a więc kurzem, piaskiem, błotem. Oprócz licznych korzyści związanych z zachowaniem czystości, a także bezpieczeństwem oraz praktycznością wyróżniają się także wysoką estetyką i dodają każdemu pomieszczeniu eleganckiego wyglądu. Zadbane wejście przed biurowcem, galerią handlową czy instytucją publiczną spełniają wszelkie walory estetyczne i zapewniają pełen komfort ich użytkowników. 

Wycieraczki rolowane, kraty stalowe, producent najtańszych krat WEMA

Jeśli poszukujesz doskonałego rozwiązania, które wpłynie na zachowanie czystości wewnątrz biurowców, hoteli, restauracji czy innych budynków, zapoznaj się z naszą szeroką ofertą krat stalowych i wybierz dla siebie idealne rozwiązanie. Nasz szeroki asortyment, fachowa porada oraz konkurencyjna cena produktów zachęcają do robienia zakupów właśnie u nas. W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez wiadomość e-mail, formularz kontaktowy lub rozmowę telefoniczną. Udzielimy Ci wszelkich wyjaśnień oraz niezbędnych wiadomości. Zapraszamy!