Reklama firmy Olomat podczas kolejnych zawodów jazdy konnej organizowanych przez KJK Pod Żubrem Niepołomice

Zainwestuj w profesjonalne wycieraczki systemowe Olomat i ciesz się czystością we wnętrzach

Za mną kolejny występ podczas zawodów organizowanych przez Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach, gdzie łączę miłość do koni z marketingiem firmowym produktów Olomat. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło mi zrozumieć, że aby istnieć na rynku, trzeba nieustannie pozyskiwać potencjalnych klientów. Tym sposobem mój pomysł łączenia pasji do jazdy konnej i udziału w zawodach z dumnym reprezentowaniem mojej marki daje mi ogromną satysfakcję i jednocześnie widoczne rezultaty w postaci nowych odbiorców wycieraczek systemowych aluminiowych oraz pozostałych produktów, które mam w ofercie. Umiejętność nieoczywistego marketingu i skutecznej reklamy daje w wielu przypadkach spektakularne rezultaty w postaci rozwoju firmy.

Krótka relacja z zawodów KJK Pod Żubrem, czyli osiągnięcia oraz promocja firmy

Sobotnie zawody w skokach przez przeszkody, w których brałam udział, okazały się dla mnie lepsze niż poprzednie. Udało mi się osiągnąć 4 miejsce w konkursie LL 60 i jestem z tego wyniku bardzo zadowolona. Swoim zamiłowaniem do koni zarażam wszystkich wokół i tym bardziej cieszę się, że mogę godnie reprezentować swoją firmę w trakcie takich lokalnych spotkań. Na zawody przyjeżdżają nie tylko właściciele stadnin, ale również sponsorzy, a także osoby dysponujące różnego rodzaju obiektami, a więc potencjalni klienci, na których najbardziej mi zależy. Nawiązywanie nowych kontaktów to często rozpoczęcie interesujących i długotrwałych współprac, dlatego posiadanie własnego wierzchowca i branie udziału w zawodach daje mojej firmie mnóstwo korzyści. Ja, jako przedstawicielka firmy Olomat, muszę się regularnie szkolić, aby ulepszać swoje umiejętności i godnie reprezentować moje przedsiębiorstwo. W ten sposób znacznie łatwiej jest nawiązać kontakt ze wspomnianymi właścicielami stadnin oraz sponsorami zawodów i rozwijać swój biznes. Podczas rozmów z innymi uczestnikami, obserwatorami, sponsorami zapoznawałam ich z moją firmą, opowiadałam o wysokiej jakości produktach oraz rozdawałam firmowe wizytówki, które po okazaniu podczas składania zamówienia dla osób indywidualnych dawały możliwość uzyskania upustów. Do działań promocyjnych firmy Olomat przyczyniło się również rozdawanie ulotek, które miały za zadanie zapoznać uczestników zawodów z naszymi produktami, a także zachęcić do udziału w zakupie naszych produktów w obniżonych cenach. Pomysł ten polegał na tym, aby osoby, które pokażą ulotki podczas składania zamówienia w Olomat, otrzymają rabat oraz 5 lat gwarancji na zakupiony towar. Takie działania mają na celu nawiązanie kontaktów z potencjalnymi klientami i przedstawianie im, że wycieraczki systemowe firmy Olomat poradzą sobie z zabrudzeniami typu piasek, kamienie czy błoto. Wycieraczki te jednocześnie osuszą i wyczyszczą buty i tym samym pozwolą zadbać o czystość oraz porządek we wnętrzach. Uświadamiałam wszystkim, jak ważne jest używanie wycieraczek w takich obiektach jak stajnie, stadniny konne, dworki, pensjonaty czy hotele, a także w wielu innych miejscach, gdzie występuje duże natężenie ruchu. Nasze wycieraczki systemowe aluminiowe doskonale sprawdzają się nad morzem, w górach, a także w domach i mieszkaniach. Podczas zawodów nie zabrakło fotografa, który wykonał wiele profesjonalnych zdjęć i tym samym stworzył materiał do promocji firmy na stronie internetowej. Podczas zawodów pokazałam logo firmowe w sposób oryginalny, ponieważ było ono umieszczone na czapraku konia, czapce firmowej oraz fraku firmowym. Dumnie reprezentowałam swoją firmę i tym samym miałam możliwość pokazać, że nasze wycieraczki systemowe aluminiowe mogą sprawdzić się w wielu miejscach i na różnych obszarach.

Gwarancja firmy Olomat – co warto wiedzieć

Gwarancja firmy Olomat jest udzielana na okres 60 miesięcy, czyli 5 lat i liczy się od dnia sprzedaży danego produktu. Gwarancja obejmuje konstrukcje, ale nie obejmuje m.in. zużycia się wkładów w sposób samoistny. Moja firma ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji na wycieraczki, wtedy gdy powstają z przyczyn dotyczących sprzedawanych produktów. W momencie sprzedania produktów na Kupującego przechodzi ryzyko zarówno ich przypadkowej utraty, jak i uszkodzenia. Nasza gwarancja nie obejmuje m.in. uszkodzenia wycieraczki, które powstało w wyniku złego przygotowania podłoża pod wycieraczkę. W dokumencie Gwarancja Olomat znajduje się również deklaracja techniczna oraz wiele znaczących informacji, z którymi warto się zapoznać wraz z zakupem naszych produktów.

Zadbaj o czystość z wycieraczkami systemowymi marki Olomat

Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą wycieraczek systemowych aluminiowych, krat stalowych, mat tekstylnych oraz mat gumowych. Nasze produkty dzięki odpowiednio opracowanej konstrukcji wyróżniają się na rynku swoją jakością, funkcjonalnością, nowoczesnością oraz estetycznym wyglądem. Od kiedy zainwestujesz w wycieraczki systemowe Olomat będziesz mógł skutecznie zadbać o czystość i porządek w miejscach, gdzie panuje duże natężenie ruchu. Nasze wycieraczki systemowe radzą sobie z różnego typu zabrudzeniami, jak np. piasek czy błoto, a szczególnie bardzo dobrej jakości elastyczne wkłady typu szczotka, które wymiotą piach, brud i kurz. Ryps bardzo dobrze osusza, a osadniki zbiorą wszystkie zanieczyszczenia w jedno miejsce. Tak opracowane i skonstruowane niezawodne systemy pozwalają cieszyć się właścicielom wycieraczek systemowych aluminiowych czystością i porządkiem.

Najwyższej jakości produkty firmy Olomat, czyli Olomat Ryps, Olomat Szczotka oraz osadnik z odwodnieniem

Olomat Ryps, czyli wycieraczka wejściowa z wkładem rypsowym składa się z wytłaczanych profili aluminiowych o wymiarach 19 mm x 30 mm łączonych ze sobą za pomocą linki ze stali nierdzewnej. Odstępy między profilami wyznaczają gumowe dystanse. Wykonujemy wycieraczki rypsowe o dowolnym rozmiarze i kształcie, a także w szerokiej kolorystyce. Jeśli chodzi o montaż, to istnieje możliwość osadzenia w ramie montażowej, położenia na posadce z użyciem opcjonalnego progu najazdowego, a także możliwość osadzenia wraz z aluminiowym osadnikiem i systemem odpływowym. Olomat szczotka może służyć jako wycieraczka wewnętrzna oraz zewnętrzna i składa się również z wytłaczanych profili aluminiowych o wymiarach 19 mm x 30 mm, które są łączone za pomocą linki ze stali nierdzewnej, a odstępy między profilami wyznaczają gumowe dystanse wynoszące od 4 mm do 6 mm. Wkład czyszczący zainstalowany w tym profilu to listwa szczotka. Rozmiar oraz kształt dopasowujemy do indywidualnych zamówień naszych Klientów. Nieocenionym produktem, który znajduje się w naszej ofercie, jest również osadnik z odwodnieniem, który dzięki możliwościom stosowania wszystkich dostępnych wkładów, a więc wycieraczka + osadnik + odpływ znajduje zastosowanie we wszystkich rodzajach obiektów wewnątrz oraz na zewnątrz. Ten system został zaprojektowany w celu odprowadzania zanieczyszczeń, które nadmiernie gromadzą się na wycieraczce. Osadnik z odwodnieniem można połączyć bezpośrednio do odpływu wód opadowych. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych wycieraczek systemowych, skontaktuj się z nami. Jako profesjonaliści w branży chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania dotyczące naszych produktów, ich montażu, czyszczenia oraz użytkowania.